Scroll Top

Par mums

+MĒS BŪVĒJAM NĀKOTNI

Par mums

Būvniecības objektu vadība visaugstākajā kvalitātē jau kopš 2013.gada ir uzņēmuma SBS Design and Build galvenā motivācija un virzītājspēks. SBS Design and Build ir pilna cikla projektēšanas un būvniecības uzņēmums, kas spēj īstenot jebkādas sarežģītības ēku un komercobjektu ieceres no idejas līdz svinīgajai atklāšanai. Mēs labi pārzinām un ar aizrautību ejam visu šo ceļu, jo katrs tā posms ir pelnījis augstākos kvalitātes standartus, racionālu disciplīnu un spēju saprast nākotnes izaicinājumus.

SBS Design and Build komandu veido gan pieredzējuši, gan jauni un entuziasma pilni profesionāļi, kas saskaņoti strādā, lai realizētu katru klienta ieceri.

SBS Design and Build galvenie darbības virzieni ir:

  • Būvprojektu izstrāde;
  • Būvprojektu ekspertīze;
  • Design & Build (visaptverošs process, kas ietver idejas skici, būvprojekta izstrādi, būvniecību līdz pat būves nodošanai ekspluatācijā).

Gan tehnoloģijas, gan izpratne par labo praksi strauji aug un mainās visās nozarēs, jo īpaši – būvniecībā, tādēļ kā vienu no savām prioritātēm esam noteikuši spēju šo progresu pieņemt, analizēt un izmantot visas tā sniegtās iespējas savā darbā. Būt atvērtiem nākotnei, motivētiem mainīties un elastīgiem, izvērtējot, ko varam pilnveidot savā sniegumā un darba metodēs.

Mūs iedvesmo klientu entuziasms par savu ideju un, kā tā mainīs esošo lietu kārtību. Tieši tāpat mēs dalāmies ar klientu savā aizrautībā, plānojot šīs idejas mugurkaulu un īstenošanas soļus. Mēs ticam, ka tikai šādi iespējams gūt gandarījumu ne tikai par rezultātu, bet arī par katru ceļā uz to pavadīto darba dienu.
SBS Design and Build vieno ideja ar savu darbu dot atbalstu Latvijas attīstībai. Radīt un izstrādāt pilna cikla produktus ar pievienoto vērtību Latvijā un, raugoties nākotnē, arī eksportēt tos.

Jo mēs būvējam labāku nākotni.

0
Veiksmīgi projekti
0
m2
Kopējā platība
0
Apmierināti klienti

Vērtības

Degsme

Mūs iedvesmo klientu entuziasms, un mēs dalāmies ar klientu savā aizrautībā

Mūsdienīgums

Spēja izprast un izmantot ikdienā jaunākās tehnoloģijas un labākās industrijas prakses ir mūsu prioritāte

Elastīgums

Mēs esam atvērti nākotnei, motivēti mainīties un elastīgi, izvērtējot, ko vēl varam pilnveidot savā sniegumā

Komanda

Janis
Jānis Breidaks
Uzņēmuma vadītājs
Martins
Mārtiņš Dadzītis
Būvkonstrukciju projektēšanas nodaļas vadītājs, sertificēts būvinženieris
Aleksejs
Aleksejs Bučinskis
Būvkonstrukciju projektēšanas BIM inženieris
Peteris
Pēteris Banga
Sertificēts būvdarbu vadītājs, Būvuzraugs
Karlis
Kārlis Kostjukovs
Sertificēts būvinženieris, Ēku konstrukciju būvprojektu eksperts

Atsauksmes

Mēs ticam, ka ilgtspējīga koka arhitektūra ir mūsdienu dzīves nepieciešamība. Pateicoties SBS būvinženieru komandas atsaucībai, kompetencei un praktiskajai pieredzei mēs klientiem varam realizēt mājas ar skaistām un racionālām koka konstrukcijām.

Miķelis Putrāms, MADE arhitekti valdes priekšsēdētājs

Darba procesā varu izcelt atbildīgu un profesionālu attieksmi, kā arī operatīvu risinājumu piemeklēšanu nestandarta individuālos gadījumos.

Juris Mitenbergs, SIA "AB3D”

Vairāku gadu garumā sadarbībā tapuši būvprojekti (savrupmājas, sabiedriskās ēkas, teritorijas labiekārtojuma elementi). Darbinieku un vadības attieksme ir godprātīga, profesionāli augstvērtīga un ieinteresēta.

Sert. Arh. Dace Krēgere, SIA "AD Darbnīca" valdes priekšsēdētāja

SIA “Arhitektu birojs ARTEKS” jau vairāk kā gadu sadarbojas ar SBS. Mūsu darbā svarīgākais ir paļauties uz apakšuzņēmēju profesionalitāti un rast palīdzību lietās, kur paši neesam kompetenti izlemt par labu kādam no risinājumiem. Esam sadarbojušies gan projektēšanas, gan ekspertīžu jomā. SBS savu darbu daļu veica, izmantojot jaunākās projektēšanas programmas un spēkā esošo normatīvo bāzi, kā arī atbilstoši līguma termiņiem, kas mūsdienu biznesa vidē ir ļoti svarīgi.

Vilnis Šlars, SIA “Arhitektu birojs Arteks”