Scroll Top

NĪ attīstības projekti

+MĒS BŪVĒJAM NĀKOTNI

Mēs ticam, ka ikvienam nekustamā īpašuma projektam ir jāpiemīt vairākām būtiskām vērtībām: komfortam, kvalitātei, ilgtspējai, ekonomiskam izdevīgumam. SBS Design and Build nekustamā īpašuma attīstīšanas projekti apvieno visas šīs vērtības un vēl vairāk. Mums ir svarīgi, ka mūsu nekustamā īpašuma attīstības projekti kalpo cilvēkam un to uzturēšana neprasa lieku piepūli. Ar saviem projektiem mēs vēlamies cilvēkiem sniegt ērtības, kas paaugstina dzīves kvalitāti, un dāvina laiku, ko pavadīt kopā ar ģimeni, kvalitatīvi atpūšoties.

Šobrīd lepojamies ar diviem nekustamā īpašuma attīstīšanas projektiem: “Paleju” dzīvojamo māju kompleksu un privātmāju projektu Orhideju ielā 8, Mārupē. Katrs no šiem projektiem izstrādāts, ņemot vērā potenciālo iedzīvotāju dzīves vērtības un vajadzības kvalitatīvai un pilnvērtīgai dzīvei. Pirmajā vietā liekot drošību, pieejamību, energoefektivitāti, līdz minimumam samazinātu nepieciešamību pastiprināti rūpēties par ēku uzturēšanu. Mēs izvēlamies ilgtspējīgus materiālus, atturīgu un mūsdienīgu dizainu apvienojumā ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām.

SBS Design and Build nekustamā īpašuma attīstības projekti ir radīti tā, lai tajos varētu sākt dzīvot uzreiz, skaisti izbaudot katru mirkli jaunajās mājās!

Clear Filters
Daudzdzīvokļu mājas jaunbūve
Daudzdzīvokļu mājas jaunbūve
Dzīvojamās mājas jaunbūve
Dzīvojamās mājas jaunbūve